top of page

Events

We engage in this activity because it is our own path, which has helped and continues to help us move towards Love, Sincerity and Simplicity, which opens up Creativity, gives Freedom, and creates deep Relationships.

Seeing people change makes us even more inspired to share

We aim for this by helping people to recognize and free themselves from internal conflicts, suppressed emotions, unpleasant past experiences, and old beliefs. By creating training with the help of proven practices, we confidently move towards the vision.

PARTNERYSTĖS MENAS

Įgykite praktinių žinių - pačiomis aktualiausiomis santykių temomis, o individualiuose praktikose geriau supraskite patys save! 

Sutikite laiką kupiną norimų pokyčių, turiningų akimirkų, įsimintinų patirčių, gilių įžvalgų!

Tai dar ne viskas. Mėgaukitės pirties malonumais, gamtos atgaiva, naujai sužydėjusia meile, aistra ir partneryte. Ar tai, yra tai, ko taip laukiate?

DALYVAUTI GALIMA POROJE IR VIENAM.

311421221_820863242562872_5360207111335112428_n.jpg

PALYDĖKIME SENUS METUS KARTU!

Tai abėjingų nepaliekantis Naujametinis renginys, kuriame, VISI suranda tai, kas kiekvienam SVARBIAUSIA.

Jūs turite nuostabią galimybę šiemet KITAIP pasitikti Naujus ir palydėti Senus metus, patys palikdami, tai, kas jau Jums nebe tarnauja, yra ATGYVENTA, sena ir atsiverdami, tam, kas taip LAUKTA, išsiilgta, nauja.

 

Šio renginio tikslas yra SUTIKTI SĄMONINGAI ir su sąmoningais žmonėmis Naujuosius metus, ir NUSIMESTI dalį mus RIBOJANČIŲ SĄLYGOTUMŲ NAŠTĄ.

We share our moments from events

Reviews

FAUSTA RADZEVIČIŪTĖ

„Jaučiuosi laimimga..lyg naujai atgimusi.. Taip gera...šiandien degiau noru vėl gygenti, šypsotis ir mylėti! Atrodo pagaliau pradėju jausti save, savo kūną, savo emocijas, poreikius, kas buvo visai pamiršta.Visa bjauri maišalynė, kuri buvo mano galvoje ji dingo! Išmokėte atsipalaiduoti, nebegalvoti ir tiesiog mėgautis šia minute, buvimu. Tiek naujų įspūdžių ir patyrimų... pajutau ugnelę savyje, kuri jau seniai nebe degė... pamačiau kokie žmonės vis dėlto yra nuostabūs!Pajutau meilę...ne tik kito, bet ir savo. supratau, kad galima būti savimi nebijant, jog liksi nepriimta.. Tantra, Jūs, Žydrūnai, ir visi aplinkui buvę žmonės - man didžiulis atradimas! Laimės kampelis. Grožio ir tyrumo puokštė. Prieglobstis... jaučiu, jog tai pakeitė mano gyvenimą.“

ALEKSANDRA DRŪTEIKAITĖ

Manyje prabudusi energija nubudino vyro siela... Taip, turim daug dar ka veikt. Bet tai yra nuostabu. Vis ieskojau kelio, kur tai kas mano siela virpintu. Osho, tantra, jauciau vidum, kad tai, bet abejojau, protas abejojo. O po sio savaitgalio abejoniu neliko.”

 

ŽIVILĖ:”Norėčiau dar kartą pasakyti ačiū iš visos širdies už šį nuostabų seminarą! Jūsų veikla man vėl suteikė viltį atrastį tikrą meilę, tikrus jausmus, grynas emocijas. Tuo pačiu įgavau daugiau pasitikėjimo savimi ir nustojau bijoti reikšti savo seksualumą!

KAROLIS RAČKAUSKAS

Po porų seminaro, supratau kad nieko blogo būti „silpnu“ . Aš galiu sau leisti jausti emocijas ir tai nėra gėdinga. Priešingai, tai mano stiprybė.  Pagaliau išlaisvinau savo vyrišką jėgą... Bandau čia sudėlioti mintis man taip sunkiai sekasi, nes esu dar tuose savaitgalio patyrimuose. Gera, tiesiog gera. Jaustis savimi. Savęs nebijoti. Jaustis vyrišku, seksualiu ir geidžiamu.

bottom of page