top of page

Kokios PASEKMĖS gali būti po seminaro?

Šitas efektas, kurį jūs galite gauti NĖRA KONSTANTA, ar tai kas būtinai turi atsitikti.

Tai yra labai individualu.

Jūs galite pasidaryti laisvesni, nes tą pyktį, kurį užspausdavot ar užvalgydavote bandelėmis dabar galite išreikšti. Jūs išmoksite nebebijoti konfliktų, išmoksite pastovėti už save ir savo nuomonę. Išmoksite ne neigti realybę, o ją priimti. Visą laiką jums draudė pykti, vertė būti gerais berniukais ir mergaitėmis.

Vyrai tampa vis labiau pasitikintys savimi, o moteris jausdamasi saugi, tampa švelni, mylinti ir įkvepianti. 

Vėl užsisuka ratas, tik tas ratas – harmoningas, pilnas rūpesčio, atjautos, supratingumo, įkvepiantis, auginantis ir puoselėjantis. Kuriamas visai kitoks pasaulis. Tokiame pasaulyje ir vaikai auga kitokie.

Su kiekviena tantros praktika tampame vis tvirčiau stovintys ant žemės.

- vidinis vertybinis stuburas tvirtėja,

- tampame laisvesni reikšdami savo nuomonę, 

- atviresni rodydami jausmus, 

- nuoširdesni savo ir aplinkinių atžvilgiu. Kai apvalomos nuoskaudos, paleidžiami negatyvūs jausmai ir emocijos, tik tada ima vertis širdis.Tada leidžiame tikrajai meilei ateiti ir jai skleistis. Santykiai pereina į visai kitą lygį, nes išeiname iš deficitinių santykių rėžimo. Tada ne tik norisi, bet jau ir turima ką duoti kitam.

Jūs galite pradėti daugiau verkti, nes visus negatyvius jausmus kuriuos buvote įšaldę, dabar išlaisvinate, jie pradės atgyti ir eiti laukan. Jūs leisite sau būti gyvam. Ledai tirpsta, darosi vis šilčiau, įšalusi žemė atgyja, o ten jau nebe toli ir pirmieji žiedai.

Jūs galite išsiskirti su savo partneriu, nes galite suprasti, kad daugiau nebėra poreikio jums būti nuodijančiuose ir griaunančiuose santykiuose. Dabar galėsite išmintingai priešintis, kai jus bandys žeminti ar kontroliuoti, nes dabar senas scenarijus daugiau nebeveikia, nes jūs tapote stipresni, pilnatviški ir nepriklausomi.

Jūs galite tapti daugiau konfliktuojantys, todėl , kad galbūt jūs pirmą kartą nubrėšite savo ribas. Pirmą kartą pajausite autonomiją ir atskirumą. 

Jūs leisite sau būti gyvu ir nepatogiu. Pirmą kartą jūs leisite sau nebereaguoti į svetimas manipuliacijas, kurios nukreiptos į gąsdinimą, į gėdos jausmą ir baimes. Pirmą kartą pasakysite NE ir nejausite kaltės.

Pas jus dings humaro jausmas, todėl kad jums daugiau nebereikės gintis juokelių pagalba, jums daugiau nebereikės stengtis būti linksmu, visiems įtikti, visus linksminti, padlaižiauti ar sumažinti įtampą anekdotais. Jums daugiau nebereikės kažką baisaus ar gąsdinančio, nuleisti juokais-jūs išmoksite susitvarkyti kitais būdais.

310931316_817913679524495_5950121617798876147_n.jpg

 Būna, kad seni santykiai darosi stipresni ir sveikesni, ypač jei partneris geba jus išgirsti ir atsižvelgti. 

Galite atrasti naujų būdų susitarti. 

Gali nelikti susierzinimo, kuris buvo pas jus, nebepilti nuodų ant savo partnerio, kuriuos anksčiau pylėt. 

Gali būti taip, kad ne idealūs santykiai su tėvais pasidarys lengvesni ir paprastesni. 

Jūs nustosite laukti tos meilės, kurios jie jums niekada nedavė , tiesiog priimsite juos tokius , kokie jie yra.

bottom of page