top of page

Apie mus

Turime viltį, kad nieko nėra neįmanomo.

Turime viltį, kad galime patys būti savo likimo kalviais.

Turime viltį, kad konfliktus galime darniai spręsti.

Turime viltį, kad santykiai gali būti kupini meilės, atlaidumo, darnos, pasitikėjimo.

Turime viltį, kad kiekvienas, nepriklausomai nuo išorinių aplinkybių gali jaustis laimingas, pilnatviškas, ramus.

Turime viltį, kad vaikai gali būti auginami  sąmoningai.

Turime viltį, kad galime mažiau žudyti, nekęsti, keršyti, keisti, bausti  o daugiau mylėti, atleisti, priimti, suprasti.

Turime viltį, kad Gyvenimas gali būti lengvas ir gražus.

Hearts

Ir ta viltimi norime pasidalinti su Jumis.


Per 6 metus padėjome daugiau nei tūkstančiui žmonių pakeisti Gyvenimą norime linkme. Kartu kurdami kitiems savęs pažinimo ir gilių transformacijų erdvę augame patys tai pat.Tuo, kuo dalinamės esame ne tik pagrindę žiniomis, bet ir išgyvenę “savo kailiu”.Pažinta ir suvokta, tiek, kiek gali būti suvokta šiame momente, tai santykiuose kylantis pavydas, nepasitikėjimas, išdavystė, skyrybos, netenkinantis intymumas ir jo nebuvimas, konfliktai, atšalimas, aukos ar budelio pozicija, stipri moteris ir silpnas vyras, manipuliacijos…
Esame savo kailiu išgyvenę, kaip užspaustos emocijos sukelia ligas, tai pat, kaip tų emocijų paleidimas - gydo kūną ir sielą.
Priimta ir patirta pyktis, skausmas, gėda, kaltė, baimė, menkavertiškumas, perdėtas pasitikėjimas, puikybė, išdidumas, nerimas, įtikimas kitiems, savęs nuvertinimas, kūno neigimas, seksualumo atsižadėjimas…


To pasėkoje, atsakėme į šiuos klausimus:
Iš kur tai kyla?
Kodėl būtent tai, atsitiko su manimi?
Ko tai moko?
Ko imtis, kad išeiti iš to?Asmeninės patirtys prideda išminties, įžvalgų ir gylio darbui su žmonėmis.
Ne sakome, kad žinome viską, bet žinome tikrai nemažai apie tai, kas žmogaus Gyvenimą, Jo santykius, Finansinę būklę, patį Buvimą ir kitus esminius dalykus daro arba ne daro džiaugsmingais, ramiais, pilnatviškais, teikiančiais pasitenkinimą,
mylimais ir mylinčiais.Mūsų tikslas yra padėti žmogui surasti esamos problemos šaknis, tam, kad jis galėtų mėgautis prigimtiniai džiaugsmingu ir gausiu Gyvenimu.Įprastai renginius ir konsultacijos vedame drauge, todėl žmones gauna tiek vyro, tiek moters išmintį ir patirtis į esamą situaciją.
Renginio ar konsultacijos metu suteikiame erdvės pačiam žmogui padiktuoti, tai kas jam svarbiausia šiame momente, todėl, būtent ta linkme ir judame.
Vedamų mokymų metu, su žmonėmis bendraujame betarpiškai, kaip žmogus su žmogumi, o su kai kuriais tampame artimais draugais.


Mes manome, kad ne žodžiai kalba apie žmogų, o kylančios reakcijos ir iš to sekantys poelgiai. Todėl neklausykite ką kalbame, o stebėkite kaip elgiamės.Aš Žydrūnas prieš 22 metus pradėjau žengti dvasiniu keliu. 17 metų praktikuoju vipasanos (sėdint tyloje) meditaciją. Baigiau Šivanandos jogos mokytojų kursus ir jau 15 metų vedu jogos praktikas. 7 metus tyrinėju Tantrinę filosofijoje. Tantros paslapčių mokiausi pas Prashantam, Sarita, Sambhavo, Premartha, Svarup… Šiuo metu mokausi OŠO pulsacijos technikų pas Aniša Dilon. Esu sertifikuotas koučingo specialistas.  

27608E05-F5AA-4DC2-B04E-724F47141E34.jpeg

Aš Gabrielė sirgau lėtiniu nerimu ir iš to sekančiais panikos priepuoliais su žalingu alkoholio vartojimu. Viskas prasidėjo nuo pirmosios minties, kad vaistai sprendžia tik simptomus, bet ne priežastį iš kurios ir kyla simptomai. Todėl mečiau vaistus ir pradėjau ieškoti priežasčių, dėl kurių jaučiausi ir elgiausi atitinkamai. 11 metų praktikuoju, tyrinėju psichoterapiją, ir tai buvo vertingiausias tuo pačiu, ir stipriausias žingsnis mano Gyvenime atnešiąs begalybę stiprių transformacijų kaip ligų išsigydimas, ryšio atstatymas su Tėvais, Savo kūno priėmimas, išsivadinimas iš vidinio kalėjimo, atnešęs visai kitokios kokybės Santykius ir begalę kitų gražių ir svarbių dalykų. Nors tyrinėjau ir tyrinėju kitus metodus, tiesiog šis man veiksmingiausias, o antra atėjusi mintis buvo :“Viskas ko reikia jau yra, tereikia pašalinti priežastis kurios neleidžia būti, tam kas jau yra.“. 6 metus tyrinėju Tantrinę filosofiją.

EFC1EF13-A901-4799-923A-C20443C865B9.jpeg

Mes manome, kad svarbu, jog kitų žinios neužgožtų mūsų pačių pajautimo.
Mes tikime, kad vidinė harmonija slypi ryšyje su savo autentiškumu.
Mes linkime, kad beribė širdis kalbėtų dažniau, nei mūsų sąlygotas protas.


 

Šiame momente nebeteikia malonumo miesto šurmulys, labiau renkamės gamtą.
Įsikūrinėjame vienkiemyje, kuris vėliau taps ne tik mūsų namais, bet ir renginių vieta, kitų užuovėja. Mėgaujamės mažais dalykais. Jaučiame dėkingumą. Neskubame Gyventi. Puoselėjame atvirumą ir to priėmimą. Kuriame. Mokomės. 

IMG_2750.jpg
bottom of page