top of page

2021

Apie Gyvenimą KITAIP. 
Tantra 1 - „Gyvenimo Malonumas”.

241468244_4306432776071606_582867527983404870_n.jpg

Gyvenimą keičiantys Meditacijos ir Tantros kursai Šiauliuose.

244546313_4395782570469959_2812070302982733258_n.jpg

„Nauja pradžia” - Tantra 1. Vilnius

244425271_4400656443315905_4471142336567149220_n.jpg

Apie galimybę DAR daugiau.
Tantra 2 - „Savęs Pažinimas”

241329485_4306358669412350_2482238752957068391_n.jpg

   TANTROS MOKYMAI apima visus žmogaus būties aspektus ir padeda auginti sąmoningumą nuo pačio žemiausio, grubiausio, žemiškiausio su visais poreikiais prado iki aukščiausio sąmoningumo, jungties su Dievu su Visuma ir ištirpimu juose.
   TANTRA nieko neatmeta ir neišmeta iš žmogaus gyvenimo, o veda savęs ir aplinkos apie save tyrinėjimo, susiduriant ir leidžiant įsileisti visas patirtis ir potyrius , kad išgyvenant tai, atrasti tikrąją tiesą apie būtį. Žinojimas ateina per patirtis, plikos žinios tik augina mūsų ego , mūsų reikšmingumą ir atskirtį nuo savęs ir būties. Išmintingas žmogus kalba apie savo patirtas žinias ir būsenas, nes jos išgyventos paties yra aiškios ir gilios. Seminaruose mes turėsime daug praktikos, kad galėtumėte patys išgyventi tiesą apie save ir santykius su partneriu. Kad santykiai būtų lengvi ir darnūs pirmiausia turime pamatyti mūsų priežastis , kurios juos žaloja ir daro įtaką.

   Būtina , kad būtų pora.
   Jei jūs vienas, mes pasiūlysime jums partnerį . Nors seminaras poroms, bet kiekvienas asmeniškai turės galimybę panirti į save giliau ir patyrinėti savo atspindį partneryje.
Išmoksime teisingai žiūrėti ir jausti partnerį.
Išmoksime gerbti save ir savo antrąją puselę.
Išmoksime nustatyti tikrąsias savo elgesio priežastis, kurios daro žalą abipusiam supratimui.
Nustosime keisti kitą ir reikalauti iš kito. Jei važiuojate tik tam, kad pakeisti partnerį ar , kad jis taptu jums „patogiu", tai nesivarginkite, šis seminaras ne jums. Jūs kiekvienas turėsite dirbti su savim, kad partneriui palengvėtų būti su jumis.

  • Mokinsimės meditacijos intymume ir kaip atgaivinti ir sustiprinti savo seksualinį gyvenimą.

  • Kalbėsime apie tikrąjį moteriškumą ir vyriškumą ir kaip jį auginti.

  • Nagrinėsime elgesio klaidas, kurios verčia partnerį kentėti ir gintis.

  • Tyrinėsime iš kokio poreikio jūs aplamai esate santykyje, kokius savo trūkumus bandote užlipdyti savo partneriu.

  • Suprasime, kaip kurti ir išlaikyti ilgalaikius santykius arba juos paleisti.

    Keista.
   Kartais mes įsimylime tuos, kurie myli kitus, o kartais dviems, mylintiems vienas kitą, sutrukdo atstumai, ribos, kurių taip ir nedrįstame peržengti.
Keista, mes ne visada norime tų, kurie išties mus myli.
Kartais mums padeda tie, kuriuos vargiai bepažįstame, o kartais tie, patys brangiausi, staiga tampa tokie svetimi, kad iki kaulų pažįstami veidai tampa tik miglotai menami. Kartais niekaip negali patikėti, nors nėra pagrindo abejoti. O kartais tiki. Be klausimų. Be atsakymų.
Kartais akys pasako daug daugiau, nei žodžiai, kartais begalėj žodžių nuskęsta tikroji prasmė. Kartais daug paprasčiau išeiti neatsisveikinus, apsimesti, kad neištartas "sudie" apsaugos nuo ilgesio. Keista, kartais tariam "sudie" tada, kai visai nenorime išeiti.
Keista, kaip pasėta mintis apie ilgesį staiga išauga iki naivaus prisirišimo. Kaip neleidi sau eiti į priekį, bet kartu ir nesvarstai galimybės sugrįžti atgal.
Keista, kad garsiausiai kalba tyla, bet norėdami užmegzti kontaktą mes stengiamės daug kalbėtis. Keista, kad su kai kuriais vieni kitus atpažįstam tyloj ir kiekvienas ištartas žodis palieka prasmę.
Keista, kaip staiga vieni kitus išaugam. Dar keisčiau, kaip kartais netikėtai susitinkame tuos, apie kurių egzistavimą negalėjome net numanyti ir staiga stoja ta tyla, kurioje tiek daug atpažįstame.

"Šviesa traukia visus. Bet pabandyk surasti tą, kas pamils Tavo tamsą. Tavo silpnybes. Tą asmenį, kuris lieka, kai lekia po velnių tūkstančiai kaukių. Kas priims tavo demonus. Bauginantis vaizdas, tiesa? Pabandyk surasti tą, kuris be baimės apsigyvens Tavo širdyje. Ir bus kaip namie. Tame melo voratinklyje. Matys tavo gudrybes, galės smogti iš vidaus, bet...niekada to nepadarys. Pasilikęs visam laikui po oda, tekantis venomis- nesulaužys Tavęs, bet išmokys gyventi pumpuodamas į Tave nesibaigiančią Meilę, nelaukdamas nieko mainais. Mylės ne už kažką tai, o nepaisant visko. Taps Tavo silpnybe ir Tavo neįtikėtina jėga kartu. "Suleimanas"
    Seminarus veda Žydrūnas ir Gabrielė
Žydrūnas Brencius prieš 20 m. pradėjo žengti dvasiniu keliu, 20 m. praktikuoja vipasanos (sėdint tyloje) meditaciją. Baigė Šivanandos jogos mokyklą ir jau 13m. veda jogos praktikas. Baigė 3-jų metų tantros mokyklą Lenkijoje, mokėsi pas tokius garsius mokytojus kaip Marius ir Gaja, Prashantam , Sarita, Sambhavo, Premartha ir Svarup ir daug kitų mokytojų. Mokėsi pas Tarika Glubin su 40-ies metų patirtimi psichoterapijoje, tiesioginė OŠO mokinė.Šiuo metu mokosi Sankt Peterburge tantros ir OŠO pulsacijos technikų (Psihoterapija orientuota į kūną) pas Aniša Dilon (JAV), taip pat tiesioginė OŠO mokinė. Sertifikuotas koučingo specialistas.
Veda jogos užsiėmimus, tantros seminarus, dinaminę, kundalini, mandalos ir kitas meditacijas.
Konsultuoja poras ir pavienius asmenis santykių tema.
Įkūrė PREMOS festivalį. Domisi visais įmanomais būdais ir technikomis , kaip padėti žmogui surasti ramybę, meilę ir mėgavimąsi gyvenimu.

Registracija: jogasavespazinimas@gmail.com, mesengeryje Žydrūnas Brencius, +370 600 29009

bottom of page