top of page
119073120_3287898917925002_8631236167960

Meditacijos ir tantros kursai

NUO 2020 M. RUGSĖJO 18 D., KIEKVIENAS PENKTADIENIS,

NUO 19:30 IKI 21:30

Pradedame 10-ties dienų meditacijos ir tantros mokymus 2.5 mėn. po 1,5-2 valandas kiekvieną penktadienį. Bus dėstoma teorija ir žinoma svarbiausia, viską tikrinsime ir tyrinėsime praktiškai.
Kalbėsime apie įvairius meditacijos būdus ir aspektus ,bandysime medituoti, bandysime suprasti, kaip gyvena ir ką patiria išminčiai , skendintys tyloje ir palaimoje. sužinosime , kaip meditacija gali padėti santykiuose , darbe, versle ir t.t.
Prisiliesime prie mįslingos tantros praktikų, kaip ji gali pakeisti žmogaus santykius ne tik su sutuoktiniu , bet ir su visa visuma , kuri mus supa.
Išmoksime drąsiai kalbėti tiesą, pasakyti NE.
Išmoksime drąsiai prieiti ir išsakyti savo poreikius.
Išmoksime atpažinti savo kaukes ir ką slepiame po jomis.
Suprasime ką reiškia gerbti kitą ir save.
Pamatysime savo nesąmoningas reakcijas ir jų prigimtį.
Pamatysime kaip mūsų elgesys griauna santykius.
Atskleisime sau , ką reiškia atsiverti ir kaip tai kuria meilę.
Nustosime rinktis mus žalojančius santykius ir dar daug kitų dalykų padedančių mums augti ir turėti harmoningus santykius.
Viską tyrinėsime praktiškai. Žinios negavusios praktikos neturi vertės, išgyventos žinios praktiškai, tampa kiekvienos asmenybės išmintimi. Šis kursas tinka bet kokio amžiaus grupei. Dabar toks laikas , kad intensyviai žadina tuos, kurie turi pabusti ar jau pabudo, prisijungti prie savo asmeninio ir taip pat planetos klestėjimo visuose aspektuose.

Nusivylęs šiuolaikiniais išradimais ir žiniomis apie atsiveriančias vis naujas gamtos paslaptis, žmogus nepailsdamas ieško tikslų anapus .Žmogaus nebepatenkina jo protas, toji mąstanti mašina, nes ji neduoda atsakymų į klausimus: “Koks gyvenimo tikslas?“, „Kas aš esu?“, „Kur aš nueisiu?“, „Ar fizinė mirtis-visa ko pabaiga?“ ir panašius. Atrodytų, kvaila su tokiu ribotu įrankiu kaip protas ieškoti tiesos, bandyti išmatuoti nežinomas amžino klausimo apie gyvenimo prasmę gelmes.
Tiesą sakant, yra žmonių, jau peržengusių laiko ir erdvės ribą, galinčių matyti praeitį, dabartį ir ateitį ne šiuo mažučiu, ribotu protu. Šie žmonės vadinami aiškiaregiais arba šventaisiais, turi moksliškai pagrįsta būdą pateikti tiesą taip, kad ji patenkintų protą, nors jų pačių žinojimas siekia kur kas toliau. Atrodydamas apgaulingai paprastas, neišlavintiems ir nešvariems protams jų metodas labai sudėtingas. Tuos pačius išsklaidytus proto spindulius, kuriuos didžioji dauguma žmonių naudoja išoriniams jausmams ir išoriniam veikimui, jie nukreipia į tamsiąsias, giliąsias širdies kerteles. Į vieną tašką sutelkti proto spinduliai apšviečia tamsiuosius nežinomybės kampus. Kol keliaujantis protas juda link išorinių objektų, žmogus negali stoti akis į akį su Tiesa ar su Dievu.
Aiškiaregiams ir šventiesiems atsakymus į transcendentinius klausimus pateikia ne protinė analizė ar laboratoriniai tyrimai, tie atsakymai ateina iš paslaptingo, begalinio išminties ir žinojimo šaltinio, atrasto tyliomis kontempliacijos , meditacijos valandomis, kai protas ir intelektas liaujasi veikę. Mat tikrasis Dievas ir Tiesos žinojimas ir atsakymai į visus tokius klausimus randasi tik tada, kai protas ir jutimai nutyla ir nurimsta. Radusieji Tiesą teigia, kad ji panaikina visus mūsų vargus. Pažinęs Tiesą žmogus stoją akis į akį su kažkuo, kas iš prigimties tyra ir tobula. Visa mūsų kančia gimsta iš mirties ir ligos baimės ir neišsipildžiusių troškimų. Pažinęs Tiesą, arba savo tikrąją prigimtį, žmogus sužino esąs nemirtingas. Jis niekada nemiršta ir nebijo mirties. Žinodamas esąs vientisas ir tobulas, jis nebeturi tuščių troškimų ir norų, kuriuos reikia patenkinti. Taigi nebejausdamas mirties baimės, nes suprato savo tikrąją prigimtį, ir žinodamas, kad „Dangaus karalystė“ yra jame pačiame, žmogus mėgaujasi tobula palaima dar tebebūdamas savo fiziniame kūne.
Į šią kelionę, kurioje bus daugybė akimirkų vertų gyvenimo, ves Žydrūnas Brencius .
Žydrūnas Brencius prieš 20m. pradėjo žengti dvasiniu keliu, 20m. praktikuoja vipasanos (sėdint tyloje) meditaciją. Baigė Šivanandos jogos mokyklą ir jau 13m. veda jogos praktikas. Baigė 3-jų metų tantros mokyklą Lenkijoje, mokėsi pas tokius garsius mokytojus kaip Marius ir Gaja, Prashantam , Sarita, Sambhavo, Premartha ir Svarup ir daug kitų mokytojų. Mokėsi pas Tarika Glubin su 40-ies metų patirtimi psichoterapijoje, tiesioginė OŠO mokinė.Šiuo metu mokosi Sankt Peterburge tantros ir OŠO pulsacijos technikų (Psihoterapija orientuota į kūną) pas Aniša Dilon (JAV), taip pat tiesioginė OŠO mokinė. Sertifikuotas koučingo specialistas.
Veda jogos užsiėmimus, tantros seminarus, dinaminę, kundalini, mandalos ir kitas meditacijas.
Konsultuoja poras ir pavienius asmenis santykių tema.
PREMOS festivalio įkūrėjas. Domisi visais įmanomais būdais ir technikomis , kaip padėti žmogui surasti ramybę, meilę ir mėgavimąsi gyvenimu.

Bus galima prisijungti dar porą savaičių naujiems.

 

Kaina: 130 eur, mokant už visą kursą iškart 90 eur, arba atėjus kas kartą 13 eur.
Registracija: jogasavespazinimas@gmail.com, mesengeryje Žydrūnas Brencius, sms 860029009.
Vieta: Klaipėda, Žvejų g.12, 3a. virš Autentic parduotuvės

DINAMINĖ MEDITACIJA

Pirmas lygmuo


10 minučių


Kvėpuodami chaotiškai per nosį, leiskite kvėpuoti intensyviai, giliai, greitai, be ritmo, be jokio modelio ir visada sutelkite dėmesį į iškvėpimą. Įkvėpimu pasirūpins kūnas.

Kvėpavimas turėtų giliai judėti į plaučius. Daryk tai kuo greičiau ir sunkiau, kol tiesiogine prasme tapsi kvėpuojančiu. Naudokite natūralius kūno judesius, kad padėtumėte susikaupti energijai. Pajuskite, kaip jis kaupiasi, bet nepaleiskite pirmojo etapo metu.
Dinaminės meditacijos raktas yra „netaisyklingas“ kvėpavimas

Antras lygmuo

10 minučių

SUSPROK! ... Paleisk viską, ką reikia išmesti. Sekite savo kūną. Suteikite savo kūnui laisvę reikšti viską, kas yra. Eik visiškai išprotėjęs. Rėkti, šaukti, verkti, šokinėti, spardyti, purtyti, šokti, dainuoti, juoktis; meskis aplinkui. Nieko nesulaikykite; palaikykite judėjimą visu kūnu.

Šiek tiek vaidybos dažnai padeda jums pradėti. Niekada neleiskite savo protui kištis į tai, kas vyksta. Sąmoningai eik iš proto. Būkite visiška.

Trečias lygmuo

10 minučių

Aukštai virš galvos pakeltomis rankomis šokinėk aukštyn ir žemyn, šaukdamas „Hoo''! kuo giliau. Kiekvieną kartą, kai nusileisite, ant kojų, leiskite garsui plakti giliai į sekso centrą.

Atiduokite viską, ką turite; visiškai išsekinti save.

Tylus variantas
Jei jūsų meditacijos erdvė trukdo triukšmauti, galite atlikti šią tylią alternatyvą: trečiame etape garsas „Hoo!“ galima tyliai įkalti į vidų

Ketvirtas lygmuo

15 minučių

Šaldykite, kad ir kur būtumėte, bet kurioje padėtyje atsidurtumėte. Jokiu būdu netvarkykite kūno. Kosulys, judesiai, bet kas, išsklaidys energijos srautą ir pastangos bus prarastos.

Būkite viso to, kas vyksta su jumis, liudininkas.

Penktas lygmuo

15 minučių

Švesti! Su muzika ir šokiu išreikškite viską, kas tik yra.

Nešiok savo gyvybingumą su savimi visą dieną.

bottom of page