top of page
Dizainas be pavadinimo.png

PREMA - Meilės ir Muzikos festivalis, tai keturių dienų festivalis po atviru dangumi. Į festivalį suvažiuoja, dvasinio savęs pažinimo meistrai, lektoriai, mokytojai, gyduoliai ir gyduolės, ramybės vedlai, ko mums atrodo labiausiai trūksta šiomis dienomis. Čia renkasi dėkingumo kupini, mylintis gyvenimą, muziką ir besidžiaugiantys kiekviena jo akimirka, atviros sielos žmonės, kurie nebijo nuoširdumo, atsiverti ir dalintis unikaliomis gyvenimo patirtimis, taip įkvėpdami savo aplinką permainoms, kurių taip visi trokštame.

Tikime, jog žmogus būdamas džiaugsme, dėkingume ir besąlygiškoje meilėj, yra laisvas, ramus ir kuria pilnavertį gyvenimą, išlikdamas totalus. Jausmai čia ir dabar, viskas, kas yra tiesa. Šie jausmai informuoja, transformuoja ir nukreipia mūsų pagrindinius mokymus ir praktikas „PREMA“ festivalyje, ar tai dinaminė OSHO meditacija kylant saulei, sąmoningo kvėpavimo sesija po pietų ar emocinio savęs pažinimo seminaras arba Ecstatic šokiai vakare, mes visi čia dėl visų.

 

Nes mes orientuojamės į tai, kas yra tikra, kas yra čia ir dabar, jausmai, emocijos, veiksmai, tam kad padėtume žmogui geriau susisiekti su savimi ir savo aplinka. Mes, tai yra 'PREMOS' mokytojai - meistrai įvaldę įvairiausias meditacijos ir energetinio balansavimo praktikas, Reiki gyduoliai,  Jogos ir sąmoningo kvėpavimo mokytojai, emocinio savęs pažinimo koučeriai, Rebefingo instruktoriai ir daugiau... 

 

Festivalyje mokytojai yra dėl jūsų, atlieka įvairias paslaugas, tiek privačiose sesijose (pageidaujant) tiek grupėse, mokytojai veda užsiėmimus, praktikas, seminarus ir dar daugiau.

Nepamirškime ten tai pat bus daug muzikos ... Susitikime PREMA.

 

                PREMA - Meilės ir Muzikos fastivalis,

              kad padėtume visiems pasiekti sveikesnį kūną ir protą.

Tantros ir Muzikos Festivalis 'PREMA' įkurtas 2018 m. Po paskutinio festivalio pasisekimo, nusprendėme nesustoti ir tęsti tradicijas. Tad šiais metais PREMA - 2020 Meilės ir Muzikos festivalis, keliasi į nauja vietą, kur daug atviros erdvės, arčiau gamtos prie nuostabaus gyvybe knibždančio ežero apsupto nuostabaus miško, MISGIRIŲ stovyklavietėje.

Viskas ką reikia žinoti,

PREMA 

Mes mylime gamta ir jos kūryba, tai visa tai kas mes esame ir visa tai kas yra aplinkui esame mes. Žemiau mes pasidaliname informacija kuri pravers sužinoti daugiau apie festivali ir jo taisykles :) jų tikrai nėra daug ...

 

''PREMAKOLOGIJA''

Nepriklausomai nuo mūsų renginio dydžio, mes nusiteikia imtis paprastų, bet labai efektyvių žingsnių, kad drastiškai sumažintume neigiamą vartojimo poveikį gamtai festivalio metu ir ne tik.

Premakologija 2020 - Tvarumas ir socialinė atsakomybė, festivalio metu. Puoselėkime, gerbkime gamtą, savo aplinką ir vienas kitą, ir visa tai mums atsidėkos tuo pačiu.

Kalbant apie poveikį gamtai, negalima ignoruoti gana didelio pėdsako, kurį palieką pramonės industrija ir mes žmonės kaip vartotojai.

Prie to pridėkime ir tai, kad jau daugelį metų mes kalbame apie tai, kaip gyventi ekologiškesnį gyvenimą, kaip rengti ekologiškus renginius, statyti ekologiškesnius miestus, transportavimą, net ir patį vartojimą, ir mums bus atleista.

Tad dabar ir mes esame nusiteikia padaryti PREMA - 2020 įvykius ekologiškesnius nei bet kada anksčiau. Kviečiame visus svečius, mokytojus ir dalyvius prisijungti prie 'Premakologiškumo' praktikos festivalio metu.

Kiekvienas festivalio svečias atsiveža savo daugkartinio naudojimo maisto indus, at tai 'bliūdas' :) košei, ar tai stiklinė/gertuvė vandeniui o gal šakutė salotoms.


Esant galimybei, naudoti ekologiškai švarius produktus ir priemones tam jog, didinti visuomenės supratimą apie ekologiškas alternatyvas ir perdirbimo svarbą.

Atvykite Premakologiškai nusiteikia :) , Ačiu ❤️😑🙏

''PREMADUKACIJA - 2020''

Kiekvienais metais sulaukiame daugybės tėvelių, kurie klausia mūsų, kaip su vaikais ar galima, ar bus vaikams užsiėmimų, ar nebus nuobodu ir ar patys turės laisvo ir linksmesnio laiko, o ne pastovaus streso savaitgalį.

Šiandien realybė yra tai, jog vykti į festivalį su savo vaikais nėra jau toks pamišęs dalykas. Yra šimtai festivalių, kuriuose laukiama įvairaus amžiaus šeimų. Paprastai ten būna ką nuveikti daugiau nei daugelyje kitų atostogų vietų.

Taigi, užuot vilioję, mes pasakysime tik tiek, jūsų vaikas PREMA festivalio metu turės dar daugiau džiaugsmo nei jūs! 🤩🤩🤩😂

PREMADUKACIJA - 2020 Tai Speciali programa su užsiėmimais vaikams, festivalio metu 🥳🤩🥰

Vaikų programa:

Sužaidybinta Yoga

Intuityvios kūrybos - tapybos užsiėmimai

Vaikų naratyviniai žaidimai

Improvizacijos teatras

Ir dar daug juoko ir geros nuotaikos žaidimų ...

Festivalio metu, turėsime specialiai dedikuotų savanorių grupe kuri užsiims su vaikais, tad tėveliai būkite ramūs, jūsų vaikai tikrai ras mėgiamos veiklos festivalio metu 😍😍😍

Kol jūs mielieji keliausite savęs pažinimo tuneliais.

GYVENIMO SĄLYGOS

Kiekvienas turėtumėt atvažiuoti su savo palapinėmis, vietos tam turime daug, nebent buvote pirmesni ir rezervavotės namelius ar lova su daugiau patogumų. ​

 

REKOMENDUOJAME PASIIMTI SU SAVIMI:

​​

 • Palapinę - jeigu nesi rezervavęs namelio ar gulto jame.

 • Miegmaišį arba pripučiama čiužinį.

 • Savo maisto (bus maistas gaminamas festivalio metu į bilieto kaina neišskaičiuota)

 • Daugkartinio naudojimo lengvus nedūžtančius maisto indus: dubenėlį, puodelį, šaukštą, šakutę, gertuvę ar buteliuką vandeniui;​.

 • Lengvus, patogius drabužius.

 • Neperšlampamus drabužius ( kartais lietus užklumpa netikėtai )

 • ​Rankšluostį, Higienos priemones. (bus lauko dušas ir tualetai)

 • 'PREMAKOLOGIJA' Mylim ir puoselėjam gamtą: mes už ekologiškas priemones, kuriomis galėsite naudotis festivalio dušuose. ​

 • Žibintuvėlį;​

 • Maudymosi kostiumėlį ar kostiumą;​

 • Užrašų knygelę ir rašiklį (paskaitoms)

 • Ir svarbiausia, į festivalį atsivežkite norą žinioms, nuoširdumą, atvirumą ir daug meilės.

KAIP MUS RASTI ?​​

ADRESAS:

Misgirių 6, Judrėnu sen. 
Klaipėdos rajonas

Lietuva

Tel : + 370 687 37695

Laukiame tavęs atvykstančio

Jeigu atsitiktu jau taip, jog nerandate mūsų, skambinkite :

bottom of page