Renginiai ir paslaugos

Šia veikla užsiimame nes, tai mūsų pačių kelias, padėjęs ir dar padedantis eiti link Meilės, Nuoširdumo ir Paprastumo, atveriantis Kūrybą, suteikiantis Laisvę, kuriantis gilius Santykius.

Matydami žmonių pokyčius, mes esame dar labiau įkvėpti dalintis

To siekiame padėdami žmonėms atpažinti ir išsilaisvinti iš vidinių konfliktų, užspaustų emocijų, nemalonių praeities patirčių, senų įsitikinimų. Kurdami mokymus, patikrintų praktikų pagalba, užtikrintai einame link vizijos.

Dalinamės akimirkomis iš renginių

Tik nuo rugsėjo skelbsime naują renginių ciklą!

Dalinamės vertingomis ir

gyvenimiškomis įžvalgomis.

Dažnai vedame nemokamas online

paskaitas aktualiomis temomis.

Mūsų vedami renginiai: dinaminė meditacija, savaitgaliniai Tantros seminarai poroms, savaitgaliniai Tantros seminarai pakopomis, Tantros mokykla, Naujųjų metų sutikimas, Nesmurtinė komunikacija, kelių valandų pažintinis Tantros įvadas, online paskaitos aktualiomis temomis. 

Atsiliepimai

ALEKFAUSTA RADZEVIČIŪTĖ

„Jaučiuosi laimimga..lyg naujai atgimusi.. Taip gera...šiandien degiau noru vėl gygenti, šypsotis ir mylėti! Atrodo pagaliau pradėju jausti save, savo kūną, savo emocijas, poreikius, kas buvo visai pamiršta.Visa bjauri maišalynė, kuri buvo mano galvoje ji dingo! Išmokėte atsipalaiduoti, nebegalvoti ir tiesiog mėgautis šia minute, buvimu. Tiek naujų įspūdžių ir patyrimų... pajutau ugnelę savyje, kuri jau seniai nebe degė... pamačiau kokie žmonės vis dėlto yra nuostabūs!Pajutau meilę...ne tik kito, bet ir savo. supratau, kad galima būti savimi nebijant, jog liksi nepriimta.. Tantra, Jūs, Žydrūnai, ir visi aplinkui buvę žmonės - man didžiulis atradimas! Laimės kampelis. Grožio ir tyrumo puokštė. Prieglobstis... jaučiu, jog tai pakeitė mano gyvenimą.“

ALEKSANDRA DRŪTEIKAITĖ

Manyje prabudusi energija nubudino vyro siela... Taip, turim daug dar ka veikt. Bet tai yra nuostabu. Vis ieskojau kelio, kur tai kas mano siela virpintu. Osho, tantra, jauciau vidum, kad tai, bet abejojau, protas abejojo. O po sio savaitgalio abejoniu neliko.” ŽIVILĖ:”Norėčiau dar kartą pasakyti ačiū iš visos širdies už šį nuostabų seminarą! Jūsų veikla man vėl suteikė viltį atrastį tikrą meilę, tikrus jausmus, grynas emocijas. Tuo pačiu įgavau daugiau pasitikėjimo savimi ir nustojau bijoti reikšti savo seksualumą!

KAROLIS RAČKAUSKAS

Po porų seminaro, supratau kad nieko blogo būti „silpnu“ . Aš galiu sau leisti jausti emocijas ir tai nėra gėdinga. Priešingai, tai mano stiprybė.  Pagaliau išlaisvinau savo vyrišką jėgą... Bandau čia sudėlioti mintis man taip sunkiai sekasi, nes esu dar tuose savaitgalio patyrimuose. Gera, tiesiog gera. Jaustis savimi. Savęs nebijoti. Jaustis vyrišku, seksualiu ir geidžiamu.

Paslaugos