top of page
48Ramagija3d
48Ramagija3d

press to zoom
2Ramagija
2Ramagija

press to zoom
20Ramagija2d
20Ramagija2d

press to zoom
48Ramagija3d
48Ramagija3d

press to zoom
1/13

 

Tantra - tradicijos, kurių esama hinduizmebone (senoji Tibeto religija)budizmedžainizme. Tantros įvairiomis formomis egzistavo ir egzistuoja IndijojeKinijojeJaponijojeTibeteNepaleButanePakistaneŠri LankojeKorėjojeKambodžojeMianmareIndonezijojeMongolijoje.

Tantros apibrėžimas yra sudėtingas, kadangi skirtingi autoriai tantrą įvardija įvairiai.

Vieni vadina tai gyvenimas iš širdies, kiti, proto ir jausmų išlaisvinimu, meilės pažinimu, lytėjimu, pasitikėjimo atradimu, sąmonės praplėtimu ir kiek žmonių tiek ir reikšmių ...

Iš tikrųjų „Tantra“ yra viena iš svarbiausių dvasinių Indijos tradicijų, tai praktinis Vedos aspektas. Sanskrito kalboje žodis reiškia „pynimas, pinti' ir yra kilęs iš termino „tanoti“, reiškiančio „plėstis“ ir „trayati“, reiškiančio „išsivadavimą“.

 

Tantra - drąsiems, tiems, kurie pasiryžę save priimti, tokiais, kokie jie yra ir drąsiai susitikti su savo baimėmis, pykčiu, neapykanta, pavydu, su savo trūkumais ar skausmu. Už kuriais ir slypi jūsų jėga, energija, kūryba, aistra, spontaniškumas, seksualumas...


Kviečiame prisijungti tuos žmones, kurie ieško savęs, kurie nori daugiau suprasti apie save, apie santykius , apie priešingą lytį, kurie nori atsiverti ir būti laisvesni ir turėti daugiau erdvės ir energijos savo viduje.
Kviečiame šeimas, poras, partnerius, taip pat ir tuos, kurie vieniši.


Mūsų dažnai klausia kas tai yra tantra. Neįmanoma apsakyti, bet jei žinai kas yra meilė, tai tantra kelias į tai.


Širdis – tai tu. Tai tavo vedlys į laimę. Širdis nemeluoja. Niekada. Tik ji nemoka kalbėti. O tu bandai ją apgauti, ignoruoti, jos nepaisyti. Ar ji to nusipelnė? Kad savo žodžiais ir poelgiais ją skaudintum? Širdis maža, ji negali nei atsakyti, nei apsiginti... Tik pamiršta tyliai kamputyje verkia nematomomis ašaromis. Jauti tai... jauti tą skausmą viduje, bet atkakliai su juo kovoji... Ką nori nugalėti ? Tikrąjį save?...


Randi daugybę pasiteisinimų – turi gyventi vadovaudamasi protu, nes tik taip susikursime norimą laimingą gyvenimą ir pasieksi savo tikslus. O širdis ? Ji tik kliūtis tavo kelyje. Jei galėtum, rodos, išmestum ...Laimei, negali. Nes širdis – tai tu. Tikra. Be kaukės. Tokia kokia esi, kai lieki viena. O protas? Jis tik pagalbininkas tavo gyvenime.


Kažkada, anksčiau ar vėliau supranti, kokią klaidą darei atstumdama širdį- savo vidinį „aš“. Anksčiau ar vėliau išduota širdis atkeršija – nesijauti laiminga. Ateina diena, kai turi , rodos viską – sėkmę darbe, karjerą, padėtį visuomenėje, gražų namą, gražią šeimą , gražius vaikus. Tik kodėl tau liūdna, kodėl nesidžiaugi savo gyvenimu? Kodėl blaškaisi, turėdama viską apie ką svajojai ? Kodėl veidrodyje į tave žvelgia liūdnos akys ? Atsakymas paprastas: laimė - ne pinigai, ne padėtis, ir ne pastatytas namas. Laimė, kai tavo širdis ir siela gyvena santarvėje su tavimi. Laimė – ta būsena, į kurią nueini vedina širdies pakuždėtų patarimų. Ir jokie materialaus pasaulio dalykai neturi įtakos tavo laimei... (Milda Lia)


Tantra giliai nagrinėja kas yra vyriškumas ir kas yra moteriškumas ir pastangos turėtų būti nukreiptos būtent į tai. Kai esi pakankamas savo lyties atstovas, priešinga pusė labai lengvai prisitraukia. Tantra - tai toks dvasinis kelias, kuris neneigia ir neatmeta nieko, kas susiję su žmogumi, ir tyrinėja, padeda suprasti vyro ir moters tarpusavio santykius. Tantroje mes gilinamės į vyriškumą ir moteriškumą į tuos dalykus, kurie padeda šitiems dviem absoliučiai skirtingiems poliams sutarti tarpusavyje. Įvairių praktikų ir žaidimų pagalba mes patys pamatome savo klaidas santykiuose, kurios jau yra tapusios įpročiais. Arba pamatome kas įtakoja, kokios yra priežastys, kad esamu metu mūsų santykiai nėra tokie, kokių mes ilgimės.


Tik atpažinę savo jausmus mes galime atpažinti partnerio jausmus ir jį suprasti.
Atsakymai randasi mumyse pačiuose, tik žiūrime ne ten. Jausmai, tai tos durys į žinojimą kiekvienoje situacijoje, kurias galime atverti tik aiškiai jas suvokiant. Visko žinoti ko nori partneris, neįmanoma, bet pajausti galime visada. Tai mus veda į teisingą elgesį ir sprendimus. Jei mes suprasime partnerio poreikius, prisidėsime prie jo laimės pojūčio, kaip ir jis prisidės prie mūsų laimės. Nes jis būtinai norės, kad ir jūs taip jaustumėtės, o tai reiškia, kad jis taps dėmesingu jums, išaugs pagarba ir domėjimasis jumis. Ir tada atsitinka davimas ir rūpinimasis vienas kitu.

Tantra – meilės ir atsidavimo kelias ir taip pat galėtume pasakyti, kad tai savo ribų peržengimo kelias. Tantra prieinama tiems, kurie turi drąsos meditacijų pagalba eksperimentuoti ir atskleisti savąsias tiesas. Kitaip tariant - praktikuoti nušvitusių mokytojų duodamus metodus, kurie apgaulingai paprasti ir moko, kaip pasinaudoti penkiais savo pojūčiais: lytėjimu arba jutimu, rega, klausa, skoniu, ir uosle. Jie padeda ugdyti savistabą, kol aiškiai atsiskleidžia jūsų asmenybės ir kosmoso esmė.

 

Toks stebėjimas yra meditacijos esmė. Tantra išsiskiria iš kitų mokymų tuo, kad Tantros pasekėjas nevengia nieko žmogiško. Pavyzdžiui, daugelio meditacijos sistemų mokytojai meilę ir seksą laiko pavojingais dalykais, nes būgštauja, kad mokinys gali prarasti budrumą. Daugelis filosofijų grįstos baime, kuri gali atvesti tik į uždarumą, į atsiribojimą, slopinimą, o ne į laisvę. Kai tik žmogus stengiasi kokį nors jausmą nuslopinti skatinamas baimės, ta pati gujama emocija galų gale jį paverčia susigūžusiu savo paties vergu.

Mitai ir tikrovė

 

Tantra - siejama su daug kuo, neišlaisvintas noras, didžios aistros keliu, orgazmas, ekstazė, laukinis seksas, nešvarus seksas, keistos pozicijos, orgijos, keli partneriai, žvakės, smilkalai, stebuklingi ritualai ir net juodoji magija. O kaip yra iš tikro ?

Labiausiai paplitęs ir nelabai išsamus, greičiau laukinis ir klaidingas požiūris į „Tantrą“ yra tas, kad viskas tantroje yra apie seksą. Ši klaidingai pateikta informacija ateina iš mūsų nenoro suprasti tikros esmės, tos tikros šaknies viso to apie ką iš tikro yra 'Tantra'.

Kaip manoma tai jau tęsiasi šimtmečius, menkinanti, siaura ir klaidinga mintis, gali būti prasidėjo nuo įžūlių moralės ir jų jausmo normų puoselėjimo, jausmų užspaudimo, nenatūralaus intymumo suvaržymo, dar Viktorijos laikais.

Daugelis žmonių mano, kad tantrinis seksas susijęs su svetimais seksualiniais veiksmais, grupinėmis orgijomis, keliais partneriais ir atvirais santykiais. Iš tikrųjų tantrinis seksas yra seksualumo mokslas, suteikiantis išminties ir žinių, kaip: jausti ir valdyti energiją, žadinant valdyti energiją savyje ir savo partneryje, stiprinant meilės pojūčius, tampant daugiaorgazmišku tiek vyrui ar moteriai, plečiant jūsų orgazminį potencialą, giliai bendraudami su savo partneriu ir suteikdami savo seksualumui dvasingumo, kad pasiektume gilesnę ir išpildytą patirtį. Nė vienas iš šių dalykų neskelbia atvirų santykių dinamikos. Kai kurios poros tantriniuose santykiuose gali apimti kelis partnerius, tačiau tai yra individualus pasirinkimas ir jokiu būdu nereikalaujantis tantrinio sekso.


Tantrinis seksas yra Kama Sutra: Nors abi šios tradicijos atsirado Indijoje, jos nėra viena ir ta pati. „Kama Sutra“ yra senovinis tekstas, skirtas paprastam žmogui ar namų savininkui pagerinti savo santykius ir geriau gyventi lytinį gyvenimą. Tantriniai mokymai tikrai turėjo įtakos kuriant šį tekstą, tačiau šios dvi praktikos iš esmės skiriasi ir yra visiškai nepriklausomos viena nuo kitos. Tikruose tantros mokymuose seksualinės pozicijos neturi reikšmės. Jei atsitiktinis stebėtojas būtų dviejų kvalifikuotų tantros mėgėjų liudytojas, jų patirtis nerodytų akrobatikos. Tai greičiausiai atrodytų kaip kasdieniškas susidūrimas paprastoms akims, kai du žmonės aistringai apkabina vienas kitą, tačiau viduje jie pasiektų palaimos ir ekstazės būsenas. Būtent tai daro tantrinį seksą nepaprastu - kai energija naudojama pagal tikrus tantros principus, potencialas yra beribis.


Tantrinio sekso technikos: Kitas paplitęs klaidingas požiūris į tantrinį seksą yra tas, kad tantrinį seksą galima pasiekti paviršutiniškomis priemonėmis, tokiomis kaip konkrečios pozicijos, rankinės technikos, asmeniniai ketinimai, žvilgsnis į kito akis arba atliekant tam tikrus ritualus ir pasiruošimą. Tantrinės sekso supe ekstazės neįmanoma pasiekti pagal gyvenimo būdo planą; „11 Tantros metodų pradedantiesiems“ ar „Daryk Tantros seksa ABC, kad gautum taip ir taip“ čia netaikomi. Tai yra mokslas ir, kaip ir bet kuris kitas mokslas, meistriškumas reikalauja studijų ir disciplinos. Procesas yra daug išsamesnis. Norint tapti tinkamu tantros meilužiu, reikia noro pranokti įprastus įsitikinimus ir elgesį, kas liečia seksą, taip pat noro įsivertinti save labai rimtai. Nebūk suviliotas trumpesnių kelio apvažiavimų, trumpas kelias į sėkmę, per daug gerai, kad būtų tiesa.


Tantrinis seksas skirtas hipiams ir prie meno žmonėms, laisvamaniams ir ‚Polygamams‘: Tantrinis seksas tinka ir patinka bet kokio temperamento, amžiaus ir intelekto žmonėms. Jis nėra skirtas laisvamaniams nonkonformistams. Kaip minėta pirmiau, tantrinis seksas yra moksliškai pagrįsta sritis, kurioje laikomasi visuotinių įstatymų ir principų, Tantros sekso mokymus, lydi ilga istorija, patikrinami rezultatai ir metodinis požiūris. Nepaisant to, ar esate dvasiškai linkęs, emociškai valdomas, ar intelektualiai nusiteikes, ši sistema paaiškina visapusiško ir dvasinio seksualumo prasmę ir kaip tai pasiekti praktiškai. Tai yra iš esmės, kaip tapti tikru tantriniu vyru ar moterimi.


Jau vien tantrinis seksas yra pats mitas: Daugelis mano, kad tantrinis seksas yra fantazija ir apsimetimas - įsivaizduojamas išradimas su mitiniais teiginiais ir iškreiptom pozom. Tačiau tikrasis mitas yra dabartinis mūsų įsitikinimas, kas iš tikrųjų yra seksas. Mus maitino turbūt vienas didžiausių visų laikų melų: seksas yra tik mechaninis veiksmas, turintis du tikslus - reprodukciją ir instinktyvių potraukių patenkinimą.

Norėdami nuraminti jūsų skepticizmą, ar tantrinis seksas ir žadėti rezultatai iš tikrųjų egzistuoja, yra mokslinių tyrimų, garsių asmenybių testamentų, taip pat akademinių straipsnių, patvirtinančių, kad tai yra reali ir apčiuopiama praktika. Nepaisant to, kaip sakoma, savo kieme pranašu netapsi, tad ir mes nebandysime kažko įtikinėti ar įrodinėti.Taigi, tie kurie turi drąsos save keisti, kurie turi drąsos išspręsti savo santykių problemas, tie kurie pasiruošę vaikščioti „savo ego ašmenimis” kviečiame.  Apsilankykite viename iš mūsų rengiamų seminarų, mokymų ar stovyklų ir įsitikinkite patys apie ką tai.


bottom of page